Прокуратура: за хабар у 1 500 гривень черкаський екс-податківець виплатить 8 500 гривень штрафу

Прокуратура: за хабар у 1 500 гривень черкаський екс-податківець виплатить 8 500 гривень штрафуПрокуратура міста Черкаси підтримала державне обвинувачення у суді за кримінальним провадженням стосовно колишнього головного державного податкового ревізора-інспектора одного з відділів ДПІ у м.Черкасах.
За словами прокурора Черкас Олександра Маслюка, 32-річний посадовець вимагав та отримав від черкаського підприємця хабар у розмірі 1500 гривень. Затримали податківця під час отримання коштів.
Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, за цим фактом були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України – одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади.
За результатом розгляду обвинувального акту Придніпровський районний суд м.Черкаси затвердив угоду про винуватість, відповідно до якої чоловік сплатить 8500 гривень штрафу.
23.12.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter