Суд забрав у ПП «Фірма Агро-Поліс» 16 гектарів землі на березі Дніпра в Черкасах

Суд забрав у ПП «Фірма Агро-Поліс» 16 гектарів землі на березі Дніпра в Черкасах Як інформує Дніпровська екологічна прокуратура, Київським міжобласним апеляційним господарським судом задоволено позовні вимоги Дніпровського екологічного прокурора щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею понад 16 га, що знаходиться в прибережно-захисній смузі р. Дніпро у Черкасах.
Також визнано незаконним та скасовано рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, яким передбачалося будівництво ПП «Фірма Агро-Поліс» котеджів на землях водного фонду, а саме на захисній дамбі Кременчуцького водосховища, яка є державною власністю і у користування, а тим більше у власність приватним суб’єктам господарювання чи громадянам передаватись не може.
Суд зобов’язав приватне підприємство повернути земельну ділянку її законним власникам – територіальній громаді міста.
Рішення суду вступило в законну силу.
Нагадаємо, Черкаською міською радою ще у 2003 році вказана земельна ділянка вартістю 3,7 млн грн була передана приватному підприємству «Фірма Агро-Поліс». Проте, під час її передачі у користування виконавчий комітет не врахував, що вона знаходиться на землях водного фонду.
Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою у квітні поточного року пред’явлено позов до господарського суду Черкаської області про визнання недійсним зазначеного договору оренди, проте у його задоволені було необґрунтовано відмовлено.
18.12.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter