Прокуратура: Черкаська митниця з невідомих причин не вилучила у правопорушника машину після рішення суду

Прокуратура: Черкаська митниця з невідомих причин не вилучила у правопорушника машину після рішення суду Органами прокуратури Черкаської області проведено перевірки додержання Митного кодексу України в частині виконання судових постанов про конфіскацію майна в діяльності Черкаської митниці Міндоходів.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, посадові особи вказаної установи не вжили заходів для забезпечення виконання постанови суду про вилучення у правопорушника транспортного засобу, в результаті чого державним виконавцем встановлений факт відсутності конфіскованого майна за місцем зберігання.
За даним фактом прокуратурою області розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем). Наразі досудове розслідування триває.
Крім того, посадові особи не здійснювали контроль за правильним і своєчасним виконанням постанови митного органу про накладення адміністративного стягнення, не долучали у справи довідки про визначення вартості майна та порушували строки надання державному виконавцю інформації про погодження звіту про оцінку майна.
За результатами перевірок прокурорами на адресу начальника митниці внесені подання, винуваті особи притягнуті до відповідальності.
17.12.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter