Прокуратура: Вбивцю зі Сміли чекає ектрадиція з Росії та до 15 років тюрми

Прокуратура: Вбивцю зі Сміли чекає ектрадиція з Росії та до 15 років тюрми Прокуратурою Черкаської області проведена перевірка щодо екстрадиції з Російської Федерації до правоохоронних органів України особи, яка вчинила злочини.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, у червні 2012 року житель міста Сміла на території району вчинив тяжкі злочини, передбачені ст. 115, ст. 289 КК України (вбивство та незаконне заволодіння транспортним засобом) та в подальшому втік до Росії.
У зв’язку з чим УМВС України в Черкаській області його оголошено у міжнародний розшук.
У грудні 2012 року правоохоронні органи Російської Федерації встановили місцезнаходження вказаної особи, про що відповідно до вимог міжнародно-правових договорів повідомили компетентні органи України.
За результатом перевірки прокуратурою області підготовлено та направлено до правоохоронних органів Росії клопотання про екстрадицію втікача, яке розглянуто та задоволено, а злочинця екстрадовано до України.
Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті, обвинуваченому загрожує покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.
11.12.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter