На Черкащині завершилися операція "Прощавай, зброє"

На Черкащині завершилися операція "Прощавай, зброє"Упродовж листопада 2013 року на всій території України проходив місячник добровільної здачі та реєстрації мисливської, гладкоствольної, нарізної, газової, холодної зброї та боєприпасів, які перебували у незаконному володінні громадян. Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, проходив він і на Черкащині.
За результатами проведеної оперативно-профілактичної операції за вказаний період зареєстровано 49 кримінальних проваджень, повідомлено про підозру 32 особам, які причетні до незаконного обігу вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів. Працівниками міліції вилучено 8 пістолетів, 10 обрізів мисливської рушниці, 2 гвинтівки, 147 набоїв, 773 грами вибухової речовини та 2 снаряди. Також приділялася увага здійсненню перевірок об’єктів дозвільної системи та осіб, які володіють вогнепальною зброєю. Перевірено 55 об’єктів дозвільної системи, 1738 власників вогнепальної зброї за місцем проживання. До адміністративної відповідальності за допущені порушення порядку придбання, зберігання та використання озброєння притягнуто 16 власників зброї.
Чимало громадян використало цю можливість і назавжди позбавилися небезпечних предметів, а технічно справну мисливську зброю зареєстрували згідно з чинним законодавством. Усього громадянами здано 175 одиниць вогнепальної зброї: 5 одиниць зброї армійського зразка, 5 – мисливської нарізної зброї, 78 – мисливської гладкоствольної зброї, 2 одиниці холодної та 85 іншої зброї, 40 одиниць спеціальних засобів самооборони, 184 боєприпаси, 25 снаряди, 1 міна і 4 запали.
10.12.2013 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter