Смілянські правоохоронці затримали викрадачів телефонного дроту

За інформацією СЗГ УМВС області, до Смілянського міськвідділу міліції почали надходити повідомлення про викрадення телефонних дротів. Звернення громадян про крадіжки надходили з різних районів міста.
Смілянські правоохоронці розпочали пошук крадіїв. Здійснювалися постійні перевірки раніше судимих осіб, пунктів приймання металобрухту і пророблена робота виявилася немарною, невдовзі особу злочинців було встановлено. Нічними крадіями телефонного дроту виявилися місцеві жителі, двоє товаришів, один з яких в минулому вже мав судимість. Молодики в такий спосіб винайшли легкі заробітки та навіть не замислювались про наслідки, які можуть очікувати їх згодом. Невдовзі в один із будніх днів на порозі будинку 22-річного раніше судимого місцевого жителя з’явилися правоохоронці. Останній відразу не визнавав свою причетність до вказаного діяння, та під тиском вагомих доказів про його причетність до скоєння злочинів, раніше судимий молодик у всьому зізнався та повідомив про свого спільника.
У міському відділі міліції затримані надали свої покази, де вказали свою участь у злочинній діяльності. Також вказали на те, що вперше вони вирішили скоїти дану крадіжку випадково, коли проходячи однією з місцевих вулиць помітили, що телефонний дріт на опорах лінії зв’язку розміщений дуже низько, та через відсутність грошей наважилися на скоєння злочину. Після першої вдалої спроби здобути «легкі гроші», товариші продовжили вчиняти аналогічні злочини на різних вулицях міста не замислюючись про те, що своїми діями вони позбавляють можливості населення користуватися телефонним зв’язком. Викрадений дріт зловмисники випалювали на вогнищі в безлюдному місці та отримували брухт міді.
Наразі відносно затриманих порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає штраф, громадські чи виправні роботи, або арешт до 6-ти місяців. Триває слідство.
03.04.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter