Жираф большой, но вот умен не шибко? Булатецький нацькував учасників мітингу на фотокора "Про Все"

Жираф большой, но вот умен не шибко? Булатецький нацькував учасників мітингу на фотокора "Про Все" Маріанна Немченко, фотокореспондент черкаського сайту «Про Все», вдруге за останній тиждень подала заяву до міліції на кандидата в народні депутати Миколу Булатецького. Дівчина звинувачує його в погрозах, переслідуванні та перешкоджанні її професійній діяльності.
30 грудня Маріанна проводила фотозйомку мітингу опозиції. Помітивши її в натовпі, Микола Булатецький зі сцени почав вигукувати ім’я журналістки та звинувачувати її в поданні викривленої інформації на сайті. Булатецький нацькував на журналістку мітингуючих, які почали штовхати й ображати дівчину.
«Після звинуваченьу мій бік Булатецький зачепив і моїх рідних. Почав давати оцінку моїй сім'ї: мамі, сестрі. Після цього люди з натовпу схопили мене за куртку, почали відтягувати назад, вигукуючи: «Марианка, ты что снимаешьтолько своих, а оппозицию снимать не хочешь? Иди сюда! Поговорим!». Вони називали мене бандиткою і тітушкою», –розповідає Маріанна.
Маріанна Немченко подала відповідну заяву у міліцію. «Це зневага до журналістської праці», – заявила дівчина.
«Раніше він мене на каву запрошував, пропонував випити коньяку разом, – пригадує постраждала. – Я тоді сприймала це, як жарт. Але образ, погроз і провокацій від кандидата у народні депутати не чекала...», - заявила журналістка.
3 грудня під час сесії міськради Микола Булатецький знову підійшов до Маріанни з погрозами. Свідком інциденту стало кілька журналістів місцевих видань, які намагалися захистити дівчину.
«Я дуже злякалася. Я ніколи нічого поганого не зробила Миколі Булатецькому, завжди ставилася до нього із повагою. Але тепер я просто боюсь ходити на масові заходи, щоб наді мною чи моїми рідними не вчинили розправи. Тому я написала до міліції ще одну заяву», – розповіла фотокореспондент сайту «Про Все» Маріанна Немченко.
Жираф большой, но вот умен не шибко? Булатецький нацькував учасників мітингу на фотокора "Про Все"
05.12.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter