DataLife Engine > Коментар > У рамках обміну військовополонених ще 160 українців повернулися додому, - Зеленський
У рамках обміну військовополонених ще 160 українців повернулися додому, - ЗеленськийСегодня, 09:45. Разместил: victor |
|
Як повідомив Президент України Володимир Зеленський, 26 червня ще 160 військових повернулися додому після полону. Майже всі вони були в полоні ще з 22-го року. Захисники Маріуполя, Азовсталі, всієї Донеччини, інших напрямків. Запоріжжя, Київщина, Сумська область. Ми маємо повернути кожного й кожну – і військових, і цивільних, – хто досі в російській неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. У цьому році результати відчутні, обміни тривають.
Дякую команді, яка займається перемовинами, і кожному нашому підрозділу, які поповнюють обмінний фонд для нас, для України. Наша наступальна активність на фронті та відбиття російських штурмів – це можливість в тому числі повернути наших із Росії. Вже більш ніж 9500 людей повернули від початку повномасштабної війни. Тільки вже за цей рік – 1596 наших українців та українок. Очікуємо також наступні етапи. Дякую. Особливо я хочу подякувати всім, хто не залишає людей після того, як вони повертаються, – не залишає без належної підтримки. Адаптація, необхідне лікування, вирішення соціальних питань – усе це важливо, і небайдужість має бути, підтримка має бути. Вернуться назад |