DataLife Engine > Коментар > Споживання електроенергії зменшується. Зранку його рівень був на 1,7 % меншим, ніж у середу, - Укренерго
Споживання електроенергії зменшується. Зранку його рівень був на 1,7 % меншим, ніж у середу, - Укренерго1-05-2025, 11:05. Разместил: victor |
Як повідомляють у НЕК "Укренерго", споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 1 травня, станом на 9:30, його рівень був на 1,7% меншим, ніж в цей час попереднього дня — у середу. Вчора, 30 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у вівторок, 29 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, сьогодні користуйтесь потужними електроприладами у період з 10:00 до 16:00. Вернуться назад |