Тулуб дивується: чому після стількох його "добрих справ" Булатецькому й Даценку бридко сідати з ним за один стіл

Тулуб дивується: чому після стількох його "добрих справ" Булатецькому й Даценку бридко сідати з ним за один стіл  Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб на позачерговому засіданні сесії Черкаської обласної ради запропонував організувати круглий стіл, присвячений питанням євроінтеграції. Пформує прес-служба ОДА.
- Думаю, це має бути круглий стіл, куди слід запросити представників усіх політичних партій та громадських об’єднань. Таким чином ми зможемо налагодити конструктивний діалог у питанні євроінтеграції України та проаналізувати це питання на сесіях районних та міських рад. Саме такий підхід не допустить більше конфліктів і протистояння в суспільстві. Лише разом ми зможемо зробити нашу державу країною Європейського Союзу. Але без суспільних потрясінь і втрат, - зазначив керівник області.
Депутати обласної ради більшістю голосів підтримали пропозицію Сергія Тулуба.
Очільник області додав, що вже запрошував кандидатів у народні депутати України Миколу Булатецького і Леоніда Даценка на зустріч, яка могла б зняти багато гострих питань, пов’язаних із суспільно-політичною ситуацією в державі. Проте опозиціонери не забажали спілкуватися в форматі відкритого діалогу. Утім, голова ОДА наголосив, що його пропозиція залишається відкритою, і він готовий в будь-який момент зустрітися й з кандидатами у народні депутати, щоб обговорити всі наболілі питання.
– Кандидатів у народні депутати – і Булатецького і Даценка – я просив зустрітися віч-на-віч для конструктивного діалогу. Але, на жаль, вони відмовилися. Поза тим, всі охочі мали можливість висловитися тут. А хто не хоче тут – може на вулиці висловити свою позицію, ніхто йому не забороняє. Все відбувається згідно чинного законодавства, – наголосив Сергій Тулуб.
03.12.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter