Старікова: Януковича й Азарова - у відставку! Захарченка - під суд!

Старікова: Януковича й Азарова - у відставку! Захарченка - під суд! Старікова: Януковича й Азарова - у відставку! Захарченка - під суд! Засудити кривавий розгін Майдану в ніч на 30 листопада та покарати винних у цих ганебних подіях, відправити у відставку президента й уряд закликала депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова на сьогоднішній сесії Черкаської обласної ради.
"У ніч на 30 листопада Янукович перейшов межу, коли за його вказівкою бійці "Беркуту" звіряче розігнали мирний Майдан. Здригнувся весь світ. Юнаків і дівчатів били з підкресленою агресією, застосовуючи спецзасоби. Такого в Україні ніколи не було і Янукович повинен понести за це відповідальність. Учора по всій країні пройшли Народні Віча. Сьогодні український народ вимагає справедливості. Його вимоги були озвучені вчора на київському Майдані. Перше – це відставка антиукраїнського уряду Азарова, який знищив європейську мрію України, призвів до соціально-економічного занепаду країни. Друге – це відставка Януковича, який є відповідальним за насильницькі дії проти мирних людей. Азаров і Янукович – це ті, хто будь-якою ціною, навіть людської крові, хоче повернути Україну в темне радянське минуле. Лише відставка Януковича й уряду та проведення дострокових парламентських і президентських виборів дозволить "перезавантажити" країну, дасть їй на шанс на гідне європейське майбутнє.
Наступна вимога – відповідальність міністра МВС Захарченка за події в ніч на 30 листопада. Він виконував злочинний наказ бити наших дітей. І судити його треба як злочинця, який пішов проти власного народу", – заявила Наталія Старікова.
Депутат закликала своїх колег реально подивитися на речі і поїхати на села Черкащини, щоб вживу ознайомитися з проблемами і потребами громадян.
"Люди доведені до зубожіння. І протестні настрої в суспільстві – наслідок безвідповідального правління нинішнього режиму", – заявила депутат.
02.12.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter