Янукович "глибоко обурений" подіями на Майдані

Президент України Віктор Януклович "глибоко обурений" подіями на Майдані Незалежності в Києві. Про це йдеться в офіційній заяві Януковича на офіційному сайті Президента України.

Шановні співвітчизники!
Я глибоко обурений тими подіями, які відбулися вночі на Майдані Незалежності.
Я засуджую дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей.
Кілька днів тому я перед усією країною заявив про підтримку громадянських ненасильницьких акцій.
Ті, хто не почули слова Конституції та Президента і своїми рішеннями та діями спровокували конфлікт на Майдані, будуть покарані.
Я вимагаю від Генеральної прокуратури України терміново надати мені та українському суспільству результати негайного та об’єктивного розслідування для належного покарання винних.
Я підтверджую - ми єдині у виборі нашого спільного європейського майбутнього.
Вчора завершився Вільнюський саміт, який засвідчив - у нас з європейськими колегами є спільне розуміння проблем, що існують, і є спільне бажання працювати над їх подоланням.
Сьогодні нам потрібна спільна робота над програмою заходів, що зробить економіку України менш вразливою, захистить робочі місця, зарплати, пенсії та у перспективі дозволить їх підвищувати. Саме про це я говорив у Вільнюсі.
Запевняю з усією відповідальністю: всі зусилля влади спрямовані на подолання кризових процесів, зміцнення економіки України, покращення життя людей.
Я закликаю кожного з вас долучитися до цього відповідального завдання. Кожен має докласти максимальних зусиль до зміцнення нашої держави та об’єднання нашого суспільства.

Переконаний, саме такий підхід дозволить нам досягнути бажаних цілей і не допускати більше конфліктів та протистояння в суспільстві.

Вірю у вашу мудрість та готовність до спільної роботи заради нашого європейського майбутнього.
30.11.2013 21:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter