"Всё смешалось в доме Облонских..." Жуковська обурюється діям "карателів з Беркута" на київському Майдані

"Всё смешалось в доме Облонских..." Жуковська обурюється діям "карателів з Беркута" на київському Майдані Почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська на «Фейсбуці» висловила обурення подіями на Майдані. Закликала оприлюднити прізвища "карателів" з Беркута та обурюється боягузам - лідерам опозиції, які полишили людей та пішли спати.
"Це, що трапилося сьогодні вночі на Майдані неможливо виправдати, - зазначає Валентина Борисівна. - Силу було застосовано проти мирних людей, більшість з яких – ще діти. Дитині моєї знайомої зламали зап’ястя, булі люди, що постраждали навіть більше, хоча не чинили опору.
Наказ про розгін є злочинним. Але як і будь-який злочинний наказ – його можна було не виконувати. Тому я вважаю, що нелюдям, які це зробили – не місце в українському суспільстві. Воні мають відчувати ненавість до себе всього народу. Я закликаю всіх, хто знає людей, які працюють (не можу сказати “служать”) у “Беркуті” розміщувати контакти цих людей – люди мають знати своїх героїв. Всі, хто виконав цей нічний наказ, всі інші хто залишився там працювати, погоджуючись із своєю функцією карателів, мають знати, що вони є гіршими за “тітушок”, а хочуть називатися офіцерами.
Одночасно надзвічану злість я відчуваю щодо лідерів оппозіції. Якщо про підготовку до розгону Майдану було відомо ще о першій годині ночі, чому на Майдані не було її лідерів, чому вони поїхали спати додому, залишивши людей наодинці? Можливо це врятувало би здоров’я не одній людині"
30.11.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter