Міністр внутрішніх справ - громадянам України: Для міліції людина - понад усе

Після розгону євромайдану в Києві міністр внутрішніх справ Захарченко звернувся до народу України. Запевнив, що міліція виконає свою основну функцію з забезпечить порядок і безпеку громадян.

Шановні співвітчизники!
Хочу звернутися до кожного з вас щодо сьогоднішньої ситуації в країні.
Упевнений, що ми – європейська нація і повинні вирішувати питання виключно цивілізовано, як це і годиться європейцям.
Два роки назад я чітко задекларував, що в діяльності міліції основним має бути принцип «Людина понад усе». Основну оцінку роботі міліції також повинні давати люди. На цих позиціях я залишаюся й зараз.
Кожен громадянин, якому не байдуже майбутнє нашої країни, розуміє: сьогодні приймаються доленосні рішення щодо стратегічного розвитку нашої держави. У суспільстві висловлюються різні погляди стосовно цього. Думка кожного з вас дуже важлива. Але всі рішення повинні бути виважені та ґрунтуватися на національних інтересах.
В Інтернет-просторі та у засобах масової інформації розповсюджуються окремі заклики до радикальних дій, що виходять за рамки правового поля.
Я розраховую на мудрість та виваженість нашої спільноти, взаємоповагу та толерантне ставлення до поглядів один одного. Запевняю, що органи внутрішніх справ готові виконати основну свою функцію – забезпечити громадський порядок і безпеку громадян.
Від працівників міліції вимагаю діяти виключно в рамках Закону та адекватно ситуації, що складається.
Одночасно закликаю організаторів мирних зібрань, політичних лідерів, народних депутатів усвідомити також і свою міру відповідальності за неухильне дотримання законів України.
Ми разом із вами не повинні допустити будь-яких приводів до агресивних дій, непокори до виконання вимог чинного законодавства, насамперед – з боку молодого покоління, студентів.
Я впевнений, що тільки спільними зусиллями ми досягнемо подальшого розвитку та розбудови суверенної і незалежної України.

З повагою, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко
30.11.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter