Тулуб про чорний піар про нього: Ці люди роблять ставку на чорний піар...Які люди?

Тулуб про чорний піар про нього: Ці люди роблять ставку на чорний піар...Які люди? В інтерв`ю журналістам ОДТРК «Рось» Сергій Тулуб висловив своє ставлення до критичних публікацій на його адресу в ЗМІ. Вийшло якось алегорично й незрозуміло

- Ви не висуваєте свою кандидатуру на перевибори по округах. Проте, всі звернули увагу, що головним об’єктом чорного піару стали не кандидати, а саме Ви, Сергію Борисовичу. З чим Ви це пов’язуєте?


–Сьогодні влада – гарант проведення чесних виборів і забезпечення вільного волевиявлення черкащан. Адже головне для нас – це імідж держави. Вочевидь, це і не влаштовує певних кандидатів, які протягом багатьох років будували свою політичну кар’єру не на власних досягненнях, а на критиці влади.
Можливо тому ці люди роблять ставку на чорний піар.
Шкода, що замість того, щоб запропонувати виборцям реальні програми та кроки вирішення тих чи інших проблем, від певних кандидатів лунають лише пусті гасла. А люди, в першу чергу, повинні знати про те, з чого почне свою роботу потенційний кандидат в народні депутати.
Не буває таких виборів, коли залишаються задоволеними абсолютно всі сторони. Та все ж, нічого не повинно завадити проведенню чесних виборів та встановленню їх результатів.
Гадаю, черкащани зроблять виважений та правильний вибір.
29.11.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter