Тулуб: Регіони не висували кандидатів на вибори на проблемних округах, щоб...не було звинувачень у висуненні провладного кандидата

Тулуб: Регіони не висували кандидатів на вибори на проблемних округах, щоб...не було звинувачень у висуненні провладного кандидатаВ інтерв`ю ОДТРК «Рось» голова ОДА Сергій Тулуб пояснив, чому Партія регіонів не висувала кандидатів на виборах у двох проблемних округах.

–А тепер дещо про політику, як ви можете прокоментувати те, що цього року Партія Регіонів не висувала своїх представників на повторних виборах до ВР?

–На центральному рівні Партія Регіонів прийняла рішення про те, що вона не буде висувати своїх кандидатів на повторні вибори. При цьому це право залишилося за регіональними партійними однодумцями. Ми не скористалися цим правом, аби потім не було звинувачень у висуненні провладного кандидата. У свою чергу, ми сприятимемо тому, щоб вибори пройшли демократично та прозоро. –
Наша позиція є незмінною – незалежно від партійної приналежності, депутатом має стати людина, яка захищатиме інтереси Черкащини та зможе реально вплинути на вирішення тих проблем, з якими на місцях не можна впоратись. Адже зараз Черкащина лише втрачає від того, що у ВР має на двох представників менше.
29.11.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter