Поплавський: Земля - найцінніший скарб Черкащини

Земля – найцінніший скарб, що знаходиться в руках українського народу. Вона зможе прогодувати не тільки Україну,а і весь світ. У цьому впевнений кандидат у народні депутати України по в/о №194 Михайло Поплавський.
Поплавський: Земля - найцінніший скарб Черкащини

-Михайле Михайловичу, чим сьогодні є земля для Черкащини йусієї країни?

- Українська земля – безцінна. Недарма її сторіччями хотіли захопити загарбники, ешелонамичорнозем вивозили і німці під час Великої Вітчизняної війни. Наші діди та прадідисвої життя поклали, обороняючи її. Сьогодні саме земля є джерелом економічного та соціального відродження нашого краю та всієї України.

- Чому земельне питання і досі не вирішено?

- Не вирішено, адже його намагаються вирішити 445 депутатів у Верховній Раді. Натомість українська земля відповідно до Конституції належить громадян України. Тому долю українськихчорноземів мають вирішувати не парламент або Кабмін, а весь народ України на всеукраїнському референдумі.

- Чи готові українці до земельної реформи?

- Ні. Не готові. Велика кількістьукраїнців, включаючи черкащан, досі не можуть отримати свій законний пай на землю.Люди не знають, як домогтися правди та справедливості від чиновників. Цю проблему потрібно терміново вирішувати, аби кожен, хто має право на свій пай, міг його отримати.

- Чи можуть власники землі постраждати через відсутність дієвого законодавства, якщо землю все ж почнуть продавати зараз?

- Звичайно. Якщо просто дозволити безконтрольно купувати і продавати землю, то людей почнуть ще більше обманювати або просто грабувати. Перш ніж дозволяти обіг землі, потрібно законодавчо захистити її власників.

- Чи варто дозволяти продаж землі іноземцям?

- Ні в якому разі. Продати її іноземцям – це зрада наших дідів-прадідів, які проливали за неї свою кров. Якщо землю скуплять іноземці, то ми станемо кріпаками у власній країні. Вважаю, що українська земля повинна належати українцям.
29.11.2013 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter