Поплавський закликав студентів ЧДТУ більше мріяти та народжувати дітей

Сьогодні студенти Черкаського державного технологічного університету зустрілися з кандидатом у народні депутати України по в/о №194 Михайлом Поплавським. Кінозал університету був вщент заповнений студентами.
Поплавський закликав студентів ЧДТУ більше мріяти та народжувати дітей

Тож після короткої вступної промови почалося інтерактивне спілкування з молоддю. Розмова стосувалась соціально-економічного розвитку міста та здорового способу життя.
Поплавський відповідав на запитання, викликаючи постійні оплески в залі. Він закликав молоду аудиторію розвивати власну державу, сприяти покращенню міжнародного іміджу України.
«Українці повинні триматися разом, тільки одним могутнім народом ми зможемо подолати всі труднощі та проблеми», – заявив кандидат у народні депутати України.
Не оминули у розмові й економічну складову розвитку держави.
«Ми повинні підтримати наших виробників, споживаючи власні продукти, купуючи українське. Також всебічно сприяти розвитку середнього та малого бізнесу, таким чином ми зробимо нашу економіку конкурентоспроможною і незалежною від факторів зовнішнього впливу», – зазначив політик.
Крім того, під час розмови Михайло Поплавський приділив увагу питанням створення сімей та народження дітей.
«Українців стає все менше і менше, наслідком цієї демографічної кризи є криза економічна, криза соціальна, тож ви повинні кохатися по-українськи і створювати українські сім`ї, в яких будуть шануватись українські традиції і звичаї, де змалечку буде прищеплюватися повага до батьків і любов до України», – наголосив Михайло Михайлович.
28.11.2013 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter