Жуковська обіцяє, що білоруські тролейбуси зимувати на "Азоті" більше не будуть

Жуковська обіцяє, що білоруські тролейбуси зимувати на "Азоті" більше не будуть «Зимувати наші тролейбуси на Азоті не будуть». Про це на «Фейсбуці» повідомляє почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Для цього вона збирається особисто взяти участь у збиранні підписів для проведення громадських слухань з приводу транспортної рефомри в Черкасах. Інакше...Тут звонив їй один знайомий губернатор...

Вчора мені перетелефонував знайомий губернатор. Останнім часом, ми не так багато бачимося, але підтримуємо контакт. Він непогано розбирається у нашій місцевій проблематиці, знає, що відбувається у місті, які основні проблеми, і як вони вирішуються чи не вирішуються.
Він зателефонував мені із цілком конкретною пропозицією. Його обласний центр сьогодні розглядає можливість придбання нових тролейбусів. Знаючи нашу ситуацію у Черкасах, запропонував знайти шляхи порозуміння з АЗОТом і викупити ті 15 білоруських тролейбусів, що стоять на підприємстві.
Це не перша подібна пропозиція, яка надходила нам. Але всі попередні ми залишали без розгляду. Я досі переконана, що саме у Черкасах має бути завершена транспортна реформа.
У рамках Громадської Ради Черкас, ми вирішили, що транспортна реформа у місті є одним із найвищих пріоритетів нашої роботи. Так само, це має бути найвищим пріоритетом у роботі влади. До цього часу, складається враження, що влада, витративши передбачені на ці цілі 30 млн.грн., сподівалася, що проблема вирішиться сама по собі - чи їх хтось подарує, чи черкащани забудуть і про гроші, і про зношеність нинішніх тролейбусів.
Але я це питання так залишати не має наміру. І мені в цьому потрібна підтримка громади. Від сьогодні, ми розпочинаємо збір підписів щодо проведення громадських слухань, у тому ж числі і по транспортній реформі. Я особисто прийму участь у зборі підписів. Моє завдання – вирішити це питання ще у цьому році. І мова не іде про т.зв. «азотівські» тролейбуси. На маршрути має вийти новий комунальний транспорт – безпечний, комфортний, самоокупний. Чи це будуть богдани, чи лази, чи наші машини білоруського виробництва – немає різниці.
Відповідаючи різного роду скептикам – нам є куди діти наші тролейбуси. Принаймні для себе ми прийняли рішення – зимувати ці тролейбуси на АЗОТі – не будуть.
28.11.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter