Даценко: Дії черкаської влади навколо євромайдану - остання стадія дебілізму

Даценко: Дії черкаської влади навколо євромайдану - остання стадія дебілізмуНа євромайдані в Києві на вихідних побувала велика делегація черкащан. Про це розповів кандидат у нардепи по в/о №197 Леонід Даценко. За його словами. влада протидіяла їм, як могла.
- Щоб не дати людям потрапити на євромайдан були задіяні ті ж ординські методи, що і раніше, - розповів Л. Даценко. -Це – кордони ДАІвців по всьому напрямку шляху від Черкас до Києва. Інспектори ДАІ зупиняли автобуси і легковики під різними надуманими приводами. Як і рік тому, коли у столиці відбувався мовний майдан, у неділю обмежили рух маршруток, скасувавши частину рейсів. У Черкасах бандити у погонах вчинили напад на агітаційні автобуси кандидатів від опозиції Леоніда Даценка і Миколи Булатецького. Автівки по-варварськи понівечили, захопили і зняли номерні знаки.
Леонід Даценко вважає, що це – справа рук губернатора Сергія Тулуба, який завжди демонстрував відданість вищому партійному керівництву та готовність вислужитись.
- Те, що відбувалось у Черкасах – остання стадія дебілізму. Це свідчить про те, що у них сьогодні є великий переляк. Так себе ведуть політичні сцикуни. Вони не виходять до людей, вони ходять по ночах і роблять чорні справи. Вони використовують силову структуру у боротьби зі своїми співгромадянами. Це – оголошена війна кожному українцю і всьому українському народу. Бо коли більша частина України і українців прагне у Євросоюз, а уряд «хазарова» робить все, щоб ліквідувати цей рух до Європи, це означає відкриту війну із українським народом і кожним громадянином, – дав оцінку подіям Леонід Даценко.
27.11.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter