"Яструби Ліпандіна" виправдовуються за Соборну: Намети на площі "порушували благоустрій міста"

"Яструби Ліпандіна" виправдовуються за Соборну: Намети на площі "порушували благоустрій міста" СЗГ УМВС у Черкаській області прокоментував учорашні події на Соборній площі в Черкасах.

23 листопада о 17.00 до чергової частини Соснівського райвідділу міліції міста Черкаси надійшло повідомлення проте, що на Соборній площі невідомі встановили туристичну палатку. На місце події виїхала слідчо–оперативна группа Соснівського райвідділу міліції. У ході проведеної перевірки було встановлено, що з метою привернення уваги громадськості до питань Євроінтеграції чоловік намагався встановити намет. Працівниками міліції було роз’яснено чоловікові та групі осіб, що перебували з ним, що намет встановлений незаконно і своїми діями вони порушують благоустрій міста. Відносно громадянина, що встановив намет, працівниками міліції складено адміністративні матеріали за ст. 152 КУпАП.
Учасники несанкціонованої акції мали на меті встановити ще додатково два намети, після чого місце, де знаходився намет було оточено працівниками міліції. Пізніше на площу прибула ще група осіб, яка розпочала галасувати та штовхатися, чим створила безлад на Соборній площі.
Під час проведення даних заходів порушень громадського порядку не зафіксовано, інших звернень, заяв та повідомлень про порушення правопорядку на Соборній площі міста Черкаси до ОВС не надходило.
Під час проведення акції ніхто з її учасників працівниками міліції не затримувався.
24.11.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter