Коментуючи свої дачі на Марбельї, Тулуб "запустив дурочку"

Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб вважає викид інформації про нібито належні йому «іспанські дачі» проявом жорсткої політичної боротьби, яка точиться в області через вибори депутатів на проблемних округах. Так він прокоментував останні публікації в мережі інтернет, які стосувалися його особи, повідомляють у Черкаській ОДА.
– Читаючи деякі ЗМІ, можна подумати, що я володію не лише дачами в Іспанії, а ще пентхаузами в Кремлі, віллами в Дубаях, літаками та кораблями. Це не дивно, адже в області сьогодні йде жорстка політична боротьба. Я не здивуюсь, якщо до 15 грудня з’явиться інформація з підтверджуючими документами, що в мене ще є кратер на Місяці або Марсі чи якась зірка у сонячній системі.
Сучасні технології розвиваються, як кажуть, семимильними кроками. Ще 20 років тому ми не уявляли, що будемо мати бездротовий зв’язок, а пристрій для швидкісної передачі даних зможе поміститися в кишені. Нові можливості породжують і нові виклики інформаційного століття. Тож не дивно, що за допомогою Інтернету будь-кого з нас можна зробити мало не Абрамовичем.
Якщо хочете дізнатися правду, читайте мою декларацію про доходи, яка сьогодні є доступною для перегляду на сайті облдержадміністрації, а коментувати подібні вигадки я не бачу потреби, – звернувся до представників ЗМІ керівник області.
20.11.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter