Івакін: Ганьба бузотерам і дебоширам Капліну та Яворівському

Івакін: Ганьба бузотерам і дебоширам Капліну та Яворівському Керівник апарату Черкаської ОДА Едуард Івакін прокоментував сьогоднішній інцидент перед зачиненими дверима приймальної голови Черкаської облдержадміністрації за участі нардепів Капліна та Яворівського.
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася провокація з боку народних депутатів України Сергія Капліна та Володимира Яворівського. Ігноруючи правила внутрішньооб’єктового режиму облдержадміністрації, народні депутати України намагалися виламати двері в приймальні голови облдержадміністрації та потрапити в робочий кабінет голови ОДА Сергія Тулуба під час його відсутності в робочому кабінеті. Кабінет голови обласної державної адміністрації є режимним приміщенням. Перелік осіб, які мають доступ до нього, визначено нормативними документами. Крім того, з 12 до 14 години в службових кабінетах голови ОДА проводились профілактичні роботи Управлінням Держспецзв’язку.
- Я особисто вийшов поспілкуватися з народними депутатами. Дійсно, народний депутат користується правом невідкладного прийому з питань депутатської діяльності керівниками та іншими посадовими особами органів державної влади, розташованих на території України. Тому, за відсутності керівника області, я запросив народних депутатів до свого кабінету та запропонував вирішити їх питання, на що отримав відмову. Тоді я запропонував погодити зустріч із головою ОДА цього ж дня в будь-який зручний для них час, після повернення керівника облдержадміністрації з робочої поїздки. Проте і цю пропозицію народні обранці відхилили. Вочевидь їх не так цікавила зустріч із головою ОДА, а метою було влаштувати шоу у присутності працівників ЗМІ і телекамери.
При цьому народний депутат Сергій Каплін поводився нахабно, грубо, намагався виламати двері приймальної і ображав співробітників апарату ОДА, погрожуючи «посадити» всіх після 2015 року.
Хочу нагадати Сергію Капліну, що згідно із Законом України «Про статус народного депутата України» депутатський запит вноситься у письмовій формі, а не у будь-якій іншій, яку самовільно для себе обирає депутат. У ст.8 Закону України «Про статус народного депутата України», на який так вперто посилався нардеп, чітко зазначено: у своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі і поважати честь і гідність інших громадян і службових осіб; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого і Верховну Раду України. Поведінка ж народного депутата містила ознаки хуліганських дій і є неприпустимою не лише для депутата, а взагалі для громадянина України. На мою думку, комітет з питань регламенту і депутатської етики ВР повинен дати оцінку діям Сергія Капліна, – зазначив заступник голови-керівник апарату ОДА Едуард Івакін.
18.11.2013 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter