Тулуб захистив "Черкаські Мавпи" від Сисоєвої, натякнувши на глупоту та нефаховість "наїзду"

Тулуб захистив "Черкаські Мавпи" від Сисоєвої, натякнувши на глупоту та нефаховість "наїзду"Тулуб захистив "Черкаські Мавпи" від Сисоєвої, натякнувши на глупоту та нефаховість "наїзду"Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб здивований заявами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської міської ради Ольги Сисоєвої щодо недоцільності тренувань клубу «Черкаські мавпи» у спорткомплексі «Будівельник». Про це інформує прес-служба ОДА.
– Мене особисто дуже здивувала ця заява. Якщо не сказати більше. Я переконаний, що кожен фахівець і тим більше державний службовець повинен розібратися й виважено підійти до будь-якої проблеми, перш ніж робити якісь заяви. На новостворене управління Черкаського міськвиконкому, яке займається питаннями сім’ї, молоді та спорту, покладене дуже відповідальне завдання. В нових соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України» велика увага приділяється розвитку спорту і це завдання стоїть перед нами всіма. Тому я вважаю вкрай недалекоглядним кроком починати діяльність на цій посаді не з реальних кроків по розвитку спорту, а з голослівних заяв чи звинувачень.
Баскетбольний клуб «Черкаські мавпи» є візитівкою Черкас і спортивним осередком області. І ми повинні всіляко сприяти їх діяльності. Незалежно від того, хто засновник клубу.
І звичайно, сьогодні треба говорити не лише про підтримку професійного баскетболу, а й про розвиток дитячого. Зараз у нас діє школа вищої спортивної майстерності, де лише на відділення баскетболу цього року виділено майже 200 тисяч гривень.
Після того, що зроблено за останні три роки для розвитку спорту на Черкащині робити такі заяви – це свідчення повного нерозуміння специфіки тієї сфери, яку ти очолюєш та нефаховості підготовки керівника. Як кажуть у таких випадках, «вивчайте матчасть»!, – зазначив Сергій Борисович.
14.11.2013 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter