Карась: Аварійні електроопори на території шкіл та дитсадків стоять тому, що про них забули директори та завідуючі

Карась: Аварійні електроопори на території шкіл та дитсадків стоять тому, що про них забули директори та завідуючіУ Черкасах знаходиться 92 аварійні електроопори, близько третини з них розташовані на території навчальних закладів. Про це інформує прес-служба Черкаської міськоі ради.
Заступник міського голови Павло Карась розповів, що зараз вирішується питання щодо знесення старих опор в місті. В середньому демонтаж однієї такої опори і заміна на нову коштує близько 4-4,5 тисяч гривень. Тобто, аби знести, або замінити на нові всі аварійні електроопори в місті, потрібно близько 400 тисяч гривень.
– Звичайно, це потрібно робити. Щось спробуємо зробити у цьому році. Решту – врахуємо при плануванні бюджету на 2014 рік, – повідомив Павло Миколайович.
П. Карась наголосив, що питання аварійних опор електропостачання в Черкасах виникло не сьогодні. А стало результатом відсутності проведення будь-яких робіт у цьому напрямку впродовж останніх 6-8 років. Тоді як зараз ця проблема набула критичної межі.
– Нами проведена значна робота, аби з’ясувати хто, приміром, має ремонтувати аварійні електроопори, що розташовані на території навчальних закладів. Були знайдені документи десятилітньої давнини, де школи укладали угоди на обслуговування опор електропостачання. З часом склалось так, що про них забули, – відзначив Павло Карась.
На його думку, вирішення цього питання перебуває виключно у компетенції департаменту освіти та гуманітарної політики, який має профінансувати виконання відповідних робіт.
– Ці опори є власністю шкіл чи дитсадків, на території яких вони стоять. І кожен директор чи завідувач навчального закладу мусить вирішувати, як їх прибрати чи відремонтувати, аналогічно до того, як, приміром, відремонтувати дах чи встановити нові вікна в очолюваному ними закладі. У Черкасах більшість шкіл і дитсадків не мають проблем з електроопорами. Але, на жаль, є такі навчальні заклади, де їх директори забули, що у них окрім парт, лампочок, є й інші господарчі питання, які потрібно вирішувати, – наголосив Павло Карась.
11.11.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter