Георгієвській стрічці в Черкасах - ні! Поширювач георгієвських стрічок Одарич вже проти цього "імперського символу"

Георгієвській стрічці в Черкасах - ні! Поширювач георгієвських стрічок Одарич вже проти цього "імперського символу"  Сергій Одарич вважає ідею з викладенням тротуару у вигляді Георгіївської стрічки по вул. Кірова помилкою. Про це інформує прес-служба вільних демократів. Хоча реконструкцію алеї, що тягнеться від бул. Шевченка і до Пагорбу Слави він підтримує. На його переконання, місто має не лише латати дірки, але й інвестувати кошти в благоустрій територій, капітальні ремонти. Однак проект реконструкції Алеї Слави за міського голови Одарича та за в.о міського голови Білоусова відрізняються.
- Відверто скажу – два роки тому ініціював роздачу Георгіївської стрічки в Черкасах на День Перемоги. Навіть у міськвиконкомі був відкритий пункт, де волонтери безкоштовно роздавали стрічку. Але коли пішла дискусія і я підняв історичну література, то з’ясувалося, що Георгієвська стрічка до України немає ніякого відношення. Я вважаю, що в самому центрі України, в Черкасах, не має бути увіковічений символ імперського ладу. Вважаю, це великою помилкою, - так Сергій Одарич прокоментував ідею з будівництвом тротуару у вигляді Георгіївської стрічки.
Він розповів, що ідея належить губернатору Черкащини Сергію Тулубу. За його словами, він уже два роки її намагається реалізувати. Будучи міським головою, Сергій Одарич протистояв цьому, як міг. Нині ж комуніст Віктор Білоусов допомагає йому реалізувати цю ідею.
06.11.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter