Дружина екс-мера Одарича морально страждає, коли чує, що вона є власницею "Темпу" та ДОКу

Дружина екс-мера Одарича морально страждає, коли чує, що вона є власницею "Темпу" та ДОКу Анжела Одарич, дружина відставленого міського голови Черкас Сергія Одарича, вимагає від Анатолія Прокопова спростувати недостовірні відомості. Із відповідною заявою вона звернулася до колишнього заступника міського голови. Про це інформує прес-служба вільних демократів.
Причиною для таких вимог послужили свідчення Анатолія Прокопова, які він дав 4 жовтня в Шевченківському райсуді Києва під час слухання кримінальної справи, порушеної проти Сергія Одарича. Перебуваючи під присягою та будучи попереджений про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві свідчення, колишній заступник міського голови заявив, що нібито Анжела Одарич є власником чи співвласником Черкаського ДОКу і ПАТ «Темп».
Як зазначає у своїй заяві Анжела Одарич, вона дійсно займається підприємницькою діяльністю, орендує магазин «Марель» в Черкасах. Проте не є засновником чи співзасновником підприємств «Черкаський ДОК» та ПАТ «Темп».
Вона вимагає у Анатолія Прокопова визнати неправдивість поширених відомостей, а також спростувати недостовірну інформацію через ЗМІ. У протилежному випадку родина Одаричів звернеться до суду з позовом про спростування недостовірної інформації та стягнення заподіяної моральної шкоди. Спростувати недостовірні відомості Анатолій Прокопов має до 15 листопада.
06.11.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter