Тулуб упевнений, що на підвідомчій йому території "бийжидізму" немає

Тулуб упевнений, що на підвідомчій йому території "бийжидізму" немає Сергій Тулуб вважає, що антисемітизму в Черкаській області немає. Про це він заячвив сьогодні на прес-конференції в ОДА, повідомляє прес-служба установи.
- Це питання актуальне, насамперед, для тих людей, які хочуть на цьому питанні заробити якісь політичні дивіденди, або піар, – так прокоментував голова облдержадміністрації Сергій Тулуб під час прес-конференції для ЗМІ запитання журналістів щодо актуальності теми антисемітизму в регіоні.
Як зазначив керівник області, на сьогоднішній день на території Черкащини проживає 130 національностей та народностей, зареєстровано 1283 релігійні організації різних конфесій. Для влади, за словами Сергія Борисовича, актуальним питанням є співпраця з представниками усіх національностей, що живуть в області, кому не байдужий її розвиток.
«Для нас вони – громада Черкащини, і головне завдання для влади - не бути байдужими до їхнього життя й допомагати людям у вирішенні усіх проблем. На важливості міжнаціональної злагоди та порозуміння наголошує і Президент України Віктор Янукович», – зазначив голова облдержадміністрації.
- Нещодавно я був у єврейській школі Черкас. Поспілкувався з учнями, подивився, як вони навчаються. Діти відвідують гуртки, беруть участь у конкурсах, спортивних турнірах, олімпіадах, тощо, – розповів Сергій Борисович. – На сьогоднішній день немає жодного факту, щоб комусь відмовили в медичній допомозі чи ще в якомусь питанні, виходячи з його національної приналежності. Загалом, сьогодні робота влади, освітніх, медичних закладів області направлена на те, щоб не допустити проявів ксенофобії. Крім того, ми достойно зустріли новий рік Рош-га-Шана та прийняли рекордну кількість хасидів, за що отримали подяку від Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана. Тож про антисемітизм не може бути й мови, – підкреслив Сергій Борисович.
Про черкаський варіант владної імітації антисемітизму читайте тут.
04.11.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter