Одарич не хоче один "тянути мазу" за 200 тисяч Прокопова. Нехай і депутати платять...

Одарич не хоче один "тянути мазу" за 200 тисяч Прокопова. Нехай і депутати платять...Одарич не хоче один "тянути мазу" за 200 тисяч Прокопова. Нехай і депутати платять...Екс-мер Черкасс вважає, що внести до бюджету Черкасс 200 тисяч гривень за незаконне звільнення заступника мера Черкасс Прокопова має не лише він. А й депутати міської ради, які проголосували за звільнення чиновника. Про це інформує прес-служба ПВД.
Рішення Апеляційного суду Черкаської області, за яким Сергій Одарич ніби має виплатити міському бюджету 200 тис. грн. за незаконне звільнення працівника, екс-мер називає безпрецедентним. Суть справи у тому, що у 2008 році був звільнений заступник міського голови Анатолій Прокопов. Йому за рішенням суду виплатили з міського бюджету 200 тис. грн., як заробітна плата за час вимушеного прогулу. А повернути ці кошти має міський голова Сергій Одарич.
- Мені важко зрозуміти, як буде виконуватися це рішення. Сергій Одарич є, а міського голови уже нема. Тобто, мабуть, для цього мене треба поновити, щоб я міг виконати рішення суду, - говорить Сергій Одарич.
Він додав, що рішення Соснівського, а потім і Апеляційного судів, суперечать постанові Пленуму Верховного Суду України, де чітко сказано:
«Судам слід мати на увазі, що до позовних заяв про матеріальну відповідальність у повному розмірі шкоди, заподіяної діями працівника, які мають ознаки діянь, переслідуваних у кримінальному порядку, повинні додаватись докази, які підтверджують, що вчинення працівником таких діянь встановлено у порядку кримінального судочинства».
- У даному випадку, то в цивільному порядку ці справи можуть розглядатися лише після набуття чинності вироку в кримінальній. Але суд першої і Апеляційної інстанції від футболив аргументи сторони захисту, нехтуючи постановою Пленуму Верховного Суду України. Однозначно, ми звернемося в касаційну інстанцію. У цій ситуації важливо мати вину. Хто звільняв того ж Прокопова? Прокопова, Невесенка і Шабанова з посад заступників міського голови звільняла сесія Черкаської міської ради, тому може так виявитися, що відшкодовувати мають депутати міської ради, - говорить Сергій Одарич.
01.11.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter