Тулуб про 200-річчя Шевченка: Скільки всього треба освоїти, і в стислі сроки

Тулуб про 200-річчя Шевченка: Скільки всього треба освоїти, і в стислі сроки Сьогодні Сергій Тулуб взяв участь у роботі Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України Віктора Януковича. Як інформують у Черкаській ОДА, під час засідання було розглянуто питання підготовки до відзначення у наступному році 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
Як наголосив очільник області у ході засідання, нині необхідно розробити узгоджений календар проведення державних урочистих Шевченківських заходів на 2014 рік та завершити роботи на об’єктах пов’язаних із життям Кобзаря.
– Тут має бути виконаний значний комплекс будівельних, ремонтних та реставраційних робіт, при чому якісно і в стислі терміни, – зауважив Сергій Борисович.
Загалом, роботу з підготовки до ювілею у області розпочали ще три роки тому.
– Уже завершено реконструкцію першої черги історико-культурного заповідника в Каневі – реконструйовано музей, могилу і верхній парк, завершено реконструкцію Успенського собору та відкрито вищий навчальний заклад для студентів-гуманітаріїв, – повідомив присутніх Сергій Тулуб. – У районах і містах області відремонтовано понад 300 об’єктів, що носять ім’я Тараса Шевченка.
Керівник Черкащини повідомив і про те, що наразі завершується спорудження музею Кобзаря у Мошнах Черкаського району. Його відкриття заплановано до кінця цього року. Добігають кінця будівельні роботи з відновлення Тарасової церкви у Каневі, яка зображена на малюнку французького художника Жана-Анрі Мюнца 1781 року. Уже виготовлено пам’ятник Тарасу Шевченку у молодому віці, який буде встановлено у селищі Вільшана Городищенського району (там пройшли дитячі роки поета). До того ж, відновлено роботи на будівництві Канівського Шевченківського центру, який може стати осердям культурно-духовного життя всієї України.
– Нині перед нами – земляками Великого Генія – стоїть надзвичайно важливе завдання: успішно завершити заплановане, достойно зустріти шанувальників творчості Тараса Шевченка, – наголосив Сергій Борисович.
31.10.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:32 01.11.2013 JILLY:
Ваше "освоєння", а вірніше відмивання бабок нікому не потрібне.Окрім мафії.