Свинарчук: Слово "парашютист" для меня оскорбительное, прошу его ко мне не применять

Свинарчук: Слово "парашютист" для меня оскорбительное, прошу его ко мне не применятьПрезидент автокорпорації «Богдан» Олег Свинарчук вважає слово «парашютист» образливим щодо себе в контексті участі в повторних виборах у Верховну Раду по 194-му округу. Про це він заявив на прес-конференції в Черкасах, відповідаючи на запитання «Провінції».
Провінція: Зазвичай, кандидатів, що з`являються на окрузі менше ніж за 60 днів до виборів, з такими адміністративними та фінансовими можливостями, як у Вас, називають парашютистами. Часто вони виграють вибори, використовуючи гроші та адмінресурс. Ви здивуєте виборців чим-небудь чи будете консервативним парашютистом?
Свинарчук: Ще раз повторюю: ніхто з кандидатів не вклав у Черкаси більше, ніж «Богдан». Я не парашютист, бо працюю тут понад 20 років. Тому «слово Ваше оскорбительное, и его прошу ко мне не применять»...
Від Провінції: У культовому фільмі "Іван Васильович міняє професію" стоматолог Шпак приблизно такими ж словами просить царя Іоана Грозного не вживати стосовно нього слово "холоп"
30.10.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter