Одарич вважає висунення Свинарчука по 194-му свідченням президентських амбіцій Порошенка

Одарич вважає висунення Свинарчука по 194-му свідченням президентських амбіцій Порошенка Балотування президента автокорпорації «Богдан» Олега Свинарчука на в. о. № 194 може бути вигідним його бізнес-партнеру Петру Порошенку під час президентських виборів у 2015 році. Як інформує прес-служба вільних демократів, таку думку висловив під час учорашньої прес-конференції екс-мер Черкас Сергій Одарич.
– Я не думаю, що в цьому випадку йде мова про боротьбу за місто. Місто – це величезний геморой. У «Богдана» – купа своїх проблем: проблеми з внутрішнім ринком, з експортом. Їм реально сьогодні не до того, щоб ще мати якісь можливості вкладатися в боротьбу за містом, – вважає Сергій Олегович.
Натомість, на його переконання, у партнера Свинарчука Петра Порошенка –амбіційні політичні плани на місто Київ. Зокрема, він збирався брати участь у виборах міського голови. Втім, за словами екс-мера, зрозумівши, що навіть ЄС не примусить владу достроково провести вибори, «активність Петра Олексійовича в частині мерської кампанії дещо вщухла».
– Але мені здається, що він все одно готується до президентських виборів. Однозначно, на парламентських виборах він намагався вийти на створення власної групи, передовсім з базою на Вінницькій області. Кілька людей йому вдалося провести. Він з цією невеликою групою намагається сьогодні впливати на роботу парламенту. У цій ситуації кожен додатковий голос для нього був би важливим, зокрема, і Олега Свинарчука, який є багатолітнім надійним партнером Петра Олексійовича. Тут скоріш за все йде мова про підтримання впливу Порошенка в парламенті. Якщо вдасться Свинарчуку виграти в Черкасах, і далі Порошенко буде йти на президентські вибори, то це трошки покращить і полегшить можливість здобування голосів в Черкасах, в області, – сказав екс-мер.
30.10.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter