Томенко від імені опозиції обіцяє "козячу морду" всім "козькам-підрахуям" на 194 ОВО

Томенко від імені опозиції обіцяє "козячу морду" всім "козькам-підрахуям" на 194 ОВОКоментуючи повторне призначення сумнозвісної Ольги Козько головою ОВК № 194 у м. Черкаси, народний депутат Микола Томенко зазначив, що таке призначення означає, що влада взяла курс на фальсифікацію виборів.
Нагадаємо, Ольга Козько спочатку поповнила ряди членів ОВК за квотою фракції Партії регіонів. Не пройшло й місяця, як вона різко змінила політичні погляди і 13 вересня 2012 року стала головою ОВК як представниця Політичної партії «Союз анархістів України». На повторних виборах 2013 року увійшла до складу ОВК № 194 вже від політичної партії «Народна ініціатива» і знову стала головою комісії.
«Ні в кого не виникає сумнівів, що таке призначення, зокрема, в найбільш резонансному окрузі у м. Черкаси, де з великим відривом переміг кандидат від опозиції Микола Булатецький, зроблено з метою фальсифікації результатів повторних виборів. Причому, як повідомляють ЗМІ, Ольга Козько була знову призначена головою ОВК № 194 за поданням куратора черкаських округів, сестри Міністра юстиції Олени Лукаш Тетяни Лукаш», – зауважив Микола Томенко.
На переконання політика, якщо таке зухвале призначення відбулося, то очевидно, що місцева влада, яку очолює Сергій Тулуб, переконала владу загалом і Віктора Януковича зокрема, що єдиний шанс перемогти на Черкащині – це фальсифікувати вибори.
Микола Томенко сказав, що опозиція не допустить ще одної фальсифікації виборів на Черкащині.
«На наступному пленарному засіданні Верховної Ради Центральна виборча комісія повинна поінформувати парламент про підготовку до виборів загалом і зокрема пояснити, якими аргументами вона керувалась, коли повторно призначала головою окружної комісії людину, проти якої необхідно було би відкрити кримінальну справу, а не знову призначати головою комісії», – зазначив народний депутат.
28.10.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter