Одарич продовжує удавати, що він був не лобурякою та пофігістом, а принциповим опонентом Тулуба

Одарич продовжує удавати, що він був не лобурякою та пофігістом, а принциповим опонентом Тулуба Як повідомляє прес-служба партії вільних демократів, екс-мер Черкас Сергій Одарич прокоментував звинувачення губернатора в тому, що, працюючи міським головою Черкасс, не виконував доручення голови ОДА щодо будівництва житла для дітей сиріт.
«Так, дійcно, я постійно ігнорував такі його доручення. Бо вважаю його підхід глибоко помилковим і шкідливим» - так прокоментував Сергій Одарич повідомлення про те, що губернатор Черкащини Сергій Тулуб повідомив під час прес-конференції мовляв будучи міським головою Одарич не виконував його вказівок щодо будівництва житла для дітей-сиріт.
- Коли ми селимо дітей-сиріт в окремі квартири чи, ще гірше, в спеціальні будинки-резервації, ми провокуємо їх до ізоляції від суспільства і кидаємо напризволяще. І як наслідок - спиртне, наркотики, правопорушення. Тому ми підбирали родини, переважно пенсійного віку, які мали надлишок житлової площі і мали час та бажання опікуватися дитиною-сиротою. І орендували за кошти міського бюджету кімнати для дітей. Дитина після інтернату потрапляла в родину, було кому щоденно турбуватися про неї, допомагати інтегруватися в суспільство. Тому в нас і не було випадків злочинності серед таких дітей, - написав на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» Сергій Одарич.
23.10.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter