Даценко і Булатецький: Гумор нижче пояса, як форма польоту високої думки

Даценко і Булатецький: Гумор нижче пояса, як форма польоту високої думки Сьогодні під час прес-конференції в прес-центрі об`єднаної черкаської опозиції майбутні кандидати на повторних виборах в 194-му та 197-му округах – Микола Булатецький та Леонід Даценко –одним епізодом показали, що саме їх не вистачає сьогодні у Верховній Раді.
Перераховуючи перешкоди, які рясно виставляє влада на шляху опозиційних кандидатів до перемоги, Леонід Даценко згадав про легендарну Ольгу Козько. На парламентських виборах 2012 року пані Козько очолювала 194 окружну виборчу комісію. Не називаючи її прізвища, Даценко творчо осмислив тему, яку свого часу піднімав Булатецький. Невизнаний переможець виборів на 194 окрузі розповідав в інтерв`ю, як нардеп Леся Оробець витягла печатку та ключі від сейфа 194 ОВК («Працівники міліції заблокували комісію і винесли її голову Ольгу Козько. А вона в трусах сховала печатку. Але Леся Оробець витягла печатку в неї з трусів і забрала ключ...).
Даценко: На наших округах влада застосовуватиме тотальний підкуп виборців...А якщо не допоможе, то (дивлячись на Булатецького) до тебе прийде ота «баришня», яка в труси печатку ховає...
Булатецький (напівжартома): Ні, вона до тебе (на округ) збирається . Тільки труси поміняє...
21.10.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter