Репліка: Про "нові" ціни на проїзд з Канева до Києва

Репліка: Про "нові" ціни на проїзд з Канева до КиєваЖурналіст з Канева Михайло Ярошенко повідомляє про дивні метаморфози з платою за проїзд від Канева до Києва.
23 вересня в міськвиконкомі Канева відбулася прес-конференція про тарифи на міжміські перевезення, де розглядалося питання транспортного сполучення між Каневом та нашою столицею. Хотів би розповісти, що відбулося потім, буквально через п’ять днів на автостанції «Видубичі» та «Канів».
28 вересня 2013 року взяв квиток з автостанції «Видубичі» до Канева. Від’їзд з Києва о 15 год.10 хв. Приємно обрадувала ціна 45,34 грн. На попередній рейс о 14 год.10 хв. чомусь в касі продали лише три білети, касир сказала йдіть до маршрутки. Підійшов. В ній сидить контролер та питає: «У вас є білет. Якщо не має, виходьте. Це експрес. Квитки тут не купують». На запитання чому в касі не продають квитки?! Відповіла: поїдете на наступному рейсі. Не заважайте працювати. Залишивши три пасажири в салоні, маршрутка рушила... Правда і цим пасажирам не пощастило. Маршрутка заділа опель за межами автостанції, водій якого визвав ДАІ.
29 вересня на автостанції «Канів» придбав квиток до Києва за іншу ціну 59 грн.29 коп. Від’їзд о 14 год.05 хвилин. Є оригінали квитків. Зрозуміти реальну ціну важко: чи то кияни щедрі, чи канівчани завищили плату. Важко зрозуміти що відбувається?! Метаморфози та й годі.
Деякі з киян – пасажирів, вихідці з Канева кажуть, що підвищена ціна 59 грн.29 коп. нібито за додатковий рейс на Київ. Виходить, що можна заявити про додатковий рейс любого часу та встановити «нову ціну». Прибуток гарантований, що далі... Чи обгрунтована така ціна, чи це лише нажива для певних осіб?!
02.10.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter