Обдимає не по-дитячому...Тулуб нарахував, що за 2,5 роки обсяг інвестицій в Черкаську область зріс утричі

Обдимає не по-дитячому...Тулуб нарахував, що за 2,5 роки обсяг інвестицій в Черкаську область зріс утричіВ інтерв`ю, поширеному на офіційному сайті Черкаської ОДА, Сергій Тулуб заявив, що за останні 2,5 роки інвестиції в область зросли втричі.
....Можна говорити і звинувачувати в чому завгодно, але факти свідчать, що за 2,5 роки інвестиції в економіку регіону зросли втричі, - заявляє С. Тулуб. - Ці кошти вкладено в понад 290 підприємств регіону. А це, насамперед, нові робочі місця.
Відповідно до індексу інвестиційної привабливості регіонів за рейтингом Державного агентства інвестицій та управлінням національними проектами України Черкаська область посіла 12 місце, а за показником відкритості обласної влади – 2 місце. Ось, реальна картина нашої роботи, а не ті надумані балачки, які розводять деякі «фахівці» не спираючись на жодні факти.
Чимало розмов велося навколо призупинення реалізації інвестиційного проекту з будівництва заводу з виробництва овочів французькою компанією «Bonduelle» в селі Худяки Черкаського району. Хочу вас запевнити – це, насамперед, пов’язано з купівлею компанією «Bonduelle» у 2012 році 5-ти заводів у Європі та в Америці. Ми спілкувалися із керівництвом компанії, і вони запевнили нас, що цей проект в жодному разі не зупинено. Маємо надію, що вони повернуться до цього проекту вже наступного року.
27.09.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter