Тулуб вважає, що інвестори не біжать з Черкащини, а наввипередки повертаються

Тулуб вважає, що інвестори не біжать з Черкащини, а наввипередки повертаютьсяВідповідаючи на запитання журналістів, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб прокоментував поширення у засобах масової інформації думки про те, що Черкащина втрачає інвесторів. Про це іфнформують у Черкаській ОДА.
«В обласній державній адміністрації у 2010 році ніхто навіть не говорив про інвестиції та інновації. Ми почали з того, що організували навчання фахівців та створили Управління інвестиційно-інноваційної політики. Сьогодні це департамент, який має зв’язки з різними іноземними компаніями та багатьма країнами. За його участі організовано значну кількість зустрічей з послами держав, Черкащину презентовано в багатьох країнах світу. Можна говорити і звинувачувати в чому завгодно, але факти свідчать, що за 2,5 роки інвестиції в економіку регіону зросли втричі. Наразі приплив зарубіжних інвестицій сягає 877 млн. дол. США. Ці кошти вкладено в понад 290 підприємств регіону. А це насамперед нові робочі місця», -зазначив Сергій Борисович.
За словами очільника області, відповідно до індексу інвестиційної привабливості регіонів за рейтингом Державного агентства інвестицій та управлінням національними проектами України Черкаська область посіла 12 місце, а за показником відкритості обласної влади – 2 місце. І це вже є показником інвестиційної привабливості регіону.
У 2012 році у Черкасах запрацювало «ТОВ «Метал – Інвест» (там створено 130 нових робочих місць), а у Золотоноші – ТОВ «ФЕС УКР». Це підприємство виготовляє розчинні кавові та какао напої під торговими марками «MaСcoffee», «Петровская Слобода», на ньому створено 200 нових робочих місць.
«Чимало розмов велося навколо призупинення реалізації інвестиційного проекту з будівництва заводу з виробництва овочів французькою компанією «Bonduelle» в селі Худяки Черкаського району. Хочу вас запевнити – це, насамперед, пов’язано з купівлею компанією «Bonduelle» у 2012 році 5-ти заводів у Європі та в Америці. Ми спілкувалися із керівництвом компанії, і вони запевнили нас, що проект в жодному разі не закрито, а призупинено. До цього проекту вони повернуться можливо вже наступного року», - розповів журналістам Сергій Тулуб.
27.09.2013 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:50 29.09.2013 Taras-Shevchenko:
В цьому році Вінниця приїняла 70 рейсів хасидів і заробила гроші коли Черкаси будуть заробляти і розбудовувати свій аєропорт і дороги?