Уманські тюремники: засуджений Ходаківський спростовує заяву дружини про вимагання грошей керівництвом Старобабанівської колонії

Уманські тюремники: засуджений Ходаківський спростовує заяву дружини про вимагання грошей керівництвом Старобабанівської колонії В Управлінні Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області спростовують інформацію «Радіо «Свобода» про те, що з в’язня Ходаківського, який зараз відбуває покарання в Старобабанівській виправній колонії в Уманському районі, адміністрація колонії вимагає зробити «благодійний внесок» у розмірі 25 тисяч євро. Саме стільки за рішенням Європейського суду отримав Ходаківський, проходячи як постраждалий по справі «Карабет та інші проти України».
Варто було керівництву Старобабанівської колонії запросити Ходаківського на особистий прийом, як він ...визнав, що слова його дружини про здирництво з боку керівництва колонії – неправда.

«...З метою об’єктивного інформування суспільства, управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області інформує:
Костянтину Ходаківському 08.09.2009 року Первомайським міськрайонний судом призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком 9 років і 6 місяців, відбуває покарання в Старобабанівській виправній колонії УДПтС в Черкаській області (№ 92) з 25.11.2009 року. За період відбування покарання дисциплінарних заохочень не має, натомість має 42 дисциплінарних стягнення, провину свою не визнає.
17 січня 2013 року Європейський суд з прав людини виніс рішення щодо відшкодування Ходаківському 25 тисяч євро у справі «Карабет та інші проти України». 04 червня 2013 року Ходаківський К.О., звернувся до адміністрації установи із заявою щодо оформлення доручення на право отримання належних йому коштів його дружиною – Ходаківською В.Г. Його звернення було задоволене. Державна виконавча служба України надала припис за № 780/5-11 13 червня 2013 року щодо перерахування коштів по справі на рахунок представника Ходаківського К.О. – його дружині Ходаківській В.Г. Таким чином вказані кошти ні на рахунок засудженого ні на рахунки колонії ніколи не находили – їх розпорядником є громадянка Ходаківська В.Г.
З приводу ненадання можливості бачитися з чоловіком, управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області повідомляє, що з 18 до 21 вересня 2013 року Ходаківська Вікторія перебувала на довготривалому побаченні із Ходаківським Костянтином, під час побачення та після його проведення жодних скарг чи заяв ні від засудженого, ні від його дружини на адресу адміністрації не надходило.
24.09.2013 року начальником управління ДПтС України в Черкаській області Грищенком А.В. згідно графіку було проведено комплексний прийом засуджених з особистих питань у Старобабанівській виправній колонії (№ 92) під час обходу виправної колонії та здійснення прийому засуджених від засудженого Ходаківського К.О скарг чи заяв не надходило.
Сьогодні, 25.09.2013 року, після появи у ЗМІ інформації про вимагання коштів, керівництвом установи засуджений Ходаківський К.О був викликаний на особистий прийом з приводу надання письмового пояснення із зазначених питань. Під час бесіди засуджений пояснив, що викладена інформація є неправдивою та ніякого підґрунтя під собою не має. Претензій щодо умов утримання та упередженого ставлення до адміністрації колонії та управління ДПтС України в Черкаській області не має».
26.09.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter