Член виконкому Бондаренко: тротуари не відремонтовані, ями на дорогах засипані наполовину, коштів немає...

Член виконкому Бондаренко: тротуари не відремонтовані, ями на дорогах засипані наполовину, коштів немає...Член Черкаського виконкому та за сумісництвом - голова опозиційної "Батьківщини" в Черкаській області - Анатолій Бондаренко скептично ставиться до поточних успіхів своїх колег у виконавчій владі.

- Сьогодні на позачерговому засіданні міськвиконкому заслухали звіт готовності міста Черкаси до зими, - про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» пише член черкаського виконкому Анатолій Бондаренко.
- До опалювального сезону котельні Черкас готові на 100 %, теплові мережі – на 92% . А також, що підготовлено усі 82 центральних теплових пункти.
Поточний ремонт доріг за рахунок субвенції із Державного бюджету відремонтовано на 50% від обсягу (план 14 тис кв. м., виконано трохи більше семи тисяч). Поточний ремонт тротуарів не виконаний, тендер на цей вид робіт не проведений, як і по ремонту внутрішньоквартальних проїздів. Ямковий ремонт доріг виконаний теж на 50%.
Коштів немає, представлені цифри та розрахунки знову виявились неправдивими. Я поцікавився, чому роботи виконані наполовину. У відповідь почув, як завжди, погані погодні умови, техніка з початку серпня була направлена на Центральний стадіон.
Але ж усі ці виправдовування не цікаві черкащанам...
20.09.2013 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter