Одарич вважає, що проти Білоусова й Беззубенка треба розпочати кримінальне провадження за спробу звільнити головного лікаря 3-ї лікарні Федорука

Одарич вважає, що проти Білоусова й Беззубенка треба розпочати кримінальне провадження за спробу звільнити головного лікаря 3-ї лікарні Федорука Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що намагання міської влади Черкас звільнити головного лікаря 3-ї міської лікарні кримінальним злочином. Про це інформує прес-служба ПВД.

- Зараз хочуть працевлаштувати чергового депутата. Ігор Валовий, депутат-регіонал, претендує на посаду головного лікаря Третьої міської лікарні. Замість Олександра Федорука. Я одразу попереджаю - це кримінальний злочин. Умисне незаконне звільнення для призначення іншої особи. Це стаття, за якою нині мене судять. Хоча у моєму випадку прокуратура не називає цієї іншої людини, а тут все явно і неприховано. Тому я прошу прокуратуру вважати мої слова офіційним повідомленням і вимагаю провести перевірку, - заявив Сергій Одарич.

Він наголосив, що двоє керівників міста – секретар міської ради Віктор Білоусов і перший заступник міського голови Віктор Беззубенко – відкрито лобіюють інтереси депутата Ігоря Валового. Причому не соромляться цього і не приховують своїх дій. Він упевнений, що прокуратура має відреагувати на це і порушити кримінальне провадження.
17.09.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter