Тулуб похвалив себе за цьогорічну організацію паломництва хасидів

Тулуб похвалив себе за цьогорічну організацію паломництва хасидів Як повідомив під час учорашньої прес-конференції голова ОДА Сергій Тулуб, влада області зуміла належним чином організувати цьогорічне святкування хасидами Рош-га-Шана в Умані.
– За офіційною статистикою в Умань зустрічати Рош-га-Шана на могилі свого духовного наставника цадика Нахмана приїхала найбільша кількість паломників, а саме – 27011 хасидів із 16 країн світу, – підкреслив Сергій Борисович. – Цього року нам вдалося по-новому спрацювати у плані комунікаційної та правозахисної роботи. Як ви знаєте, вперше було проведено зустріч керівників обласної влади та правоохоронних органів із одразу 9-ма керівниками релігійних громад хасидського віросповідання. Під час цієї зустрічі було вирішено багато проблемних питань громадської безпеки та взаємодії силових структур. Вперше була створена спеціальна комунікаційна група з числа самих хасидів (близько 50 осіб), які вже з середини реакційних хасидських груп забезпечували порядок. Для прикладу, головними рабинами була знята з паломників заборона використовувати електронні прибори, що дало можливість полегшити комунікацію. В цілому протягом усього часу перебування хасидів в Умані відбувалась постійна комунікація між прочанами, представниками влади та правоохоронцями.
Тулуб вважає, що третій рік поспіль святкування паломниками-хасидами іудейського Нового року відбулося без міжнаціональних конфліктів та міжконфесійних непорозумінь.
10.09.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter