Черкаська міліція спростовує побиття ізраільських поліцейських в Умані

Черкаська міліція спростовує побиття ізраільських поліцейських в Умані Черкаська міліція спростовує інформацію про побиття трьох ізраїльських поліцейських в Умані. Про це йдеться в повідомленні СЗГ УМВС в Черкаській області.
За час перебування іноземців у місті Умань, звернень та повідомлень про кримінальні правопорушення по відношенню як до паломників, так і до представників поліції до Уманського міського відділу міліції не надходило.
З 4 по 6 вересня поточного року в Умані проводились щорічні культові заходи з нагоди святкування Рош-Га-Шана - Нового року за іудейським календарем. Для святкування Рош-Га-Шана до міста приїхало понад 27 тисяч паломників – хасидів. Для забезпечення громадського порядку під час проведення культових заходів до Умані було відряджено зведений загін, який складався з 428 черкаських міліціонерів. Разом з українськими працівниками міліції, в період з 2 по 8 вересня, охорону громадського порядку забезпечували 12 представників поліції держави Ізраїль.
За час перерубування в місті Умань паломників – хасидів, звернень щодо протиправних дій відносно іноземних громадян та представників поліції Ізраїль до правоохоронних органів не надходило.
10.09.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter