Кудрявцев та Даньковська тролять Тулуба з приводу 42-мільйонного ремонту його "тулубятні"

Кудрявцев та Даньковська тролять Тулуба з приводу 42-мільйонного ремонту його "тулубятні" Процес громадянського змужніння вільних демократів триває не по дням, а по годинам. Екс-керуючий справами при Одаричі Микола Кудрявцев та депутат Черкаської міської ради Наталія Даньковська оприлюднили свій запит до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба з приводу масштабного ремонту Черкаської ОДА. Текст запиту оприлюднила прес-служба ПВД.

Голові Черкаської обласної державної адміністрації
Тулубу С.Б.

Кудрявцева Миколи Сергійовича
Даньковської Наталії Станіславівни
18022, м. Черкаси, вул. Горького, 27,
т. 096-239-71-51

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожному гарантовано право на доступ до інформації усно, письмово або в інший спосіб (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) – на свій вибір.
Частиною 5 статті 6 зазначеного Закону передбачено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Останнім часом в різних засобах масової інформації розповсюджуються дані, що в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації планується проведення ремонту ціною за різними оцінками від 42 до 70 мільйонів гривень.
Як нам відомо, бюджету розвитку Черкаської області не вистачає на всі проблеми, які потребуються нагального вирішення. Крім того, з бюджету розвитку міста Черкаси було передано три з половиною мільйони гривень на будівництво пренатального центру. Ці кошти також зняті зі загальноміських необхідних проектів.
На нашу думку, за такі кошти, наприклад, можливо обладнати по всій Черкаській області центри надання адміністративних послуг за зразком створеного у місті Черкаси та відкритого Вами разом з міським головою Одаричем Сергієм Олеговичем.
Тому виникає питання необхідності проведення такого дороговартісного ремонту у приміщенні для державних службовців, а не спрямування таких коштів на задоволення потреб всієї територіальної громади області.
У зв’язку з цим прошу надати інформацію:
1. Чи заплановано проведення ремонту (перепланування, реконструкції, будівництва) у приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка 185? Якщо так, то що саме планується здійснити?
2. Яку суму коштів передбачено витратити на проведення ремонту (перепланування, реконструкції, будівництва) у приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації за адресою м. Черкаси, бульвар Шевченка 185?
3. Скільки коштів у бюджеті Черкаської області на 2013 рік передбачено на виконання доручення Президента України щодо створення (обладнання) центрів надання адміністративних послуг?
4. Скільки центрів надання адміністративних послуг планується створити (обладнати) у Черкаській області в 2013 році?
5. Скільки центрів надання адміністративних послуг створено (обладнано) у Черкаській області?
6. Загальний обсяг бюджету розвитку Черкаської області на 2013 рік.

Зазначену інформацію прошу надіслати за адресою: м. Черкаси, вул. Горького, 27
Звертаю Вашу увагу, що за необґрунтовану відмову, несвоєчасне надання інформації встановлена відповідальність у вигляді накладення штрафу від тридцяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
19.08.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter