Малиновський: Відмінна риса Одарича - те, що в голову прийшло, викладати на телебаченні. А думати - потім

Малиновський: Відмінна риса Одарича - те, що в голову прийшло, викладати на телебаченні. А думати - потімНі мер міста, ні міська рада не виконує свої функції щодо проведення державної політики. Про це в бесіді з журналістами черкаських ЗМІ заявив лідер обкому Соцпартії Олексій Малиновський .
За словами Малиновського, рішення, що приймаються мером Черкас Одаричем і міською радою, здебільшого необґрунтовані. Ніхто не пояснює ці рішення громаді. Це стосується, зокрема, ситуації із нібито закриттям другої дитячої поліклініки, реорганізації пологових будинків тощо.
- Якщо влада збиралася професійно вирішити ці проблемні питання, треба було зібрати колектив поліклініки, а перед цим внести гроші на реконструкцію приміщення і визначити терміни для виконання цих робіт. – розповідає Малиновський. - Більш того, сьогодні міська влада вже відхрещується від закриття другої дитячої поліклініки. Нібито вони взагалі не збиралися цього робити. І це при тому, що про це офіційно заявляв у ЗМІ директор відповідного департаменту.
- Сьогодні піднімається питання про закупівлю автобусів-«гармошок» для Черкас начебто задешево. Але ж навіщо нам такий секонд хенд? Вони великі по об'єму, не підходять для Черкас і років по двадцять вже відпрацювали. Це теж яскравий приклад непрофесійної дії керівників міста.
Взагалі, по відмінна риса цієї міської влади – те, що раптом в голову прийшло, відразу викладати телебаченню, а наслідки прораховують вже потім - під тиском.
20.01.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:23 22.01.2012 Klavdyj:
Сергій Одарич - найгірший мер за 20 років незалежності. Чужа, безграмотна людина, у якої в найвищій мірі розвинуті хапальні інстинти.
12:57 20.01.2012 fyria:
ВАТ"Черкасиелек
тротранс" вже купляв подержані автобуси -гармошки.Чи довго вони покурсували по вулицях Черкас.. і... де вони зараз?