Одарич- Тулубу: Ноги в руки і гайда в Київ - вибивати для Черкас гарячу воду

Одарич- Тулубу: Ноги в руки і гайда в Київ - вибивати для Черкас гарячу воду Сергій Одарич пропонує Тулубу взяти «ноги в руки» та їхати в Київ вирішувати проблеми відсутності гарячої води в Черкасах. Про це інформує пресс-служба ПВД.
Як розв’язати проблему з відсутністю лімітів на газ на двох котельнях, і в результаті – відновити гаряче водопостачання в мікрорайоні «Луначарський» та районі вулиці Громова. Для цього, за словами Одарича, необхідно депутатам з більшості скасувати своє рішення про відставку мера або терміново оголосити вибори міського голови.

-Така ситуація, що є зараз, була кожного року протягом шести років мого правління. Природа цього у тому, що держава постійно винна теплогенеруючим підприємствам – у Черкасах це ТЕЦ та «Черкаситеплокомуненерго» - гроші, як різницю у тарифах. У той же час підприємства винні НАК «Нафтогаз» гроші за газ. «Нафтогаз» щороку проводить подібні відключення. Тому у цій ситуації захистом є політична вага міського голови, - говорить Сергій Одарич.

На його переконання, це не економічне питання, а суто політичне. За словами Сергія Одарича, міський голова може грюкнути по столу, поїхати в Кабмін до Прем’єр-міністра, в міністерство, дао голови НАК «Нафтогаз»і заявити, що це борги держави, і добитися проведення перерахунку, значить - його поважають.

- Більше того, треба, щоб мера почули. А тимчасового клерка, призначеного Тулубом, ніхто чути не хоче! У цій ситуації відповідальність лежить безпосередньо на губернаторові Сергію Тулубу. Він має брати ноги в руки і їхати в Київ, домовлятися з Міністерствами і НАК «Нафтогаз». Тулуб зараз розповідає: «Я хазяїн, з усіх питань міста - до мене!». Ну якщо так, тоді відповідай, чому у людей на Громова і на «Луначарці» немає гарячої води, - заявив під час прямого ефіру на телекомпанії «ВІККА» Сергій Одарич.
06.08.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter