Укренерго: 2 липня по всій Україні обленерго застосовуватимуть три черги графіків відключень

Укренерго: 2 липня по всій Україні обленерго застосовуватимуть три черги графіків відключень Як інформують у НЕК "Укренерго", 2 липня обленерго застосовуватимуть 3 черги графіків погодинних відключень до 10.00 та з 13.00 до кінця доби. З 10:00 до 13:00 – обсяг обмежень буде зменшено до 2 черг графіків погодинних відключень.

Причина обмежень – споживання продовжує зростати разом зі спекою. Вдень в Україні очікується, в середньому, +32С. Будь ласка, ощадливо споживайте електроенергію. Не вмикайте потужні електроприлади одночасно.

Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень у кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українській енергосистемі.

Для подолання дефіциту залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Вчора, 1 липня, у вечірні години для зменшення обсягу обмежень споживання та підтримки резервів в енергосистемі, Україна залучала аварійне постачання електроенергії з Угорщини, Польщі, Словаччини. Сьогодні у вечірні години також планується аварійне постачання з сусідніх європейських країн.

ІМПОРТ

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 30 796 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1595 МВт.

ЕКСПОРТ

Не відбувається і не передбачається.

МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГО

На ранок без енергоживлення залишаються 491 населених пунктів.

Через бойові дії: є нові знеструмлення у Херсонській та Донецькій областях.

З технічних причин та через негоду: знеструмлювались споживачі у Житомирській, Хмельницький, Тернопільській, Львівській областях. Технічні причини відключень пов’язані із впливом спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі.
02.07.2024 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter