З початку 2024 року у водоймах Черкаської області потонули 26 осіб, - ДСНС

0 пригод на водних об’єктах уже зафіксовано на Черкащині. Внаслідок них 26 людей загинули. Серед них – три дитини. Ще 23 особи врятовані. Про це розповіла речниця Головного управління ДСНС області Юлія Норовкова на брифінгу, інформують у Черкаській ОВА.

Як вона зауважила, основними причинами загибелі людей є перебування на стихійних і непристосованих для відпочинку місцях, недотримання правил поведінки, ігнорування попереджувальної інформації, знаків небезпеки тощо.

– Питання запобігання загибелі людей на воді перебуває на постійному контролі обласної ДСНС, – наголосила Юлія Норовкова. – Один із напрямів діяльності – інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. На сьогодні вже проведено 59 профілактичних рейдів у населених пунктах регіону.

Окрім цього, у визначених місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах нині створено 10 сезонних рятувальних постів.

– Також 52 тергромади області уклали договори на постійне й обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування атестованими аварійно-рятувальними службами місць масового відпочинку людей на воді, – додала Юлія Норовкова. – Сертифікованими водолазними підрозділами спеціалізованих аварійно-рятувальних служб вже здійснено 24 обстеження дна акваторії пляжів.
27.06.2024 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter