Укренерго: 26 червня з 17-ї по 23-ю обсяг обмежень споживання світла по Україні буде більшим

Укренерго: 26 червня з 17-ї по 23-ю обсяг обмежень споживання світла по Україні буде більшим За інформацією НЕК "Укренерго", 26 червня заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 17:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим. Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень у кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українській енергосистемі. Для подолання дефіциту залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

ІМПОРТ
Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 25 026 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 200 МВт.

ЕКСПОРТ
Не відбувається і не передбачається.

На ранок без енергоживлення залишаються 466 населених пунктів.

Через бойові дії: є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин: є знеструмлення в Запорізькій області.
26.06.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter