Укренерго: 25 червня обсяг обмежень постачання світла буде збільшено з 13.00 до 23.00

Укренерго: 25 червня обсяг обмежень постачання світла буде збільшено з 13.00 до 23.00Як інформують у НЕК "Укренерго", 25 червня заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 12:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим. Також збільшений обсяг обмежень застосовувався 25 червня з 02:00 до 05:00. Причина – зниження можливостей електростанцій виробляти електроенергію через наслідки восьми ворожих атак.

Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень у кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах.

Вчора, 24 червня, через недостатню ефективність застосованих обленерго заходів обмеження споживання, протягом дня застосовувались додаткові обмеження. Зокрема, з 13:00 до 15:48 у Дніпропетровській області були застосовані аварійні відключення. Також з 13:00 до 23:00 застосовувався збільшений обсяг обмежень у Києві, Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

ІМПОРТ

Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 26 524 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 295 МВт.

ЕКСПОРТ

Не відбувається і не передбачається.

Вчора вдень дією захисту знеструмлювалась високовольтна магістральна лінія в південному регіоні. Знеструмлювались споживачі «Миколаївобленерго». Через 40 хвилин енергоживлення було відновлене в повному обсязі, лінія повернута в роботу.

На ранок без енергоживлення залишаються 457 населених пунктів.

Через бойові дії: є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин: є знеструмлення в Одеській та Сумській областях.
25.06.2024 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter